Галатасарай

Динамо Киев
Marcão
Дата рождения 05.06.1996
Возраст 27
Нац. Бразилия  Бразилия
Рост 1,85м
Контракт действует до 30 июня 2027 г.
Амплуа Центр. защитник
Нога левая
Нынешний клуб Севилья
Заинтересованный клуб Динамо Киев

Статистика 23/24

Турнирwettbewerb
Всего 23/24: 91-
6--
31-
вероятность 0 %
0 %
Последняя оценка: 24 мая 2021 г.
Поделиться этим слухом
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#1
27 апр. 2021 г. - 23:58 Часов
Söylenti gerçek mi bilmiyorum fakat Galatasaray’ın Marcao ya da Luyindama ikilisinden birini veya ikisini para İçin satacağını düşünmüştüm. Transfermarkt’ın bilgilerine göre Dynamo Kyiv’in son 7 senedeki transfer bilançosu:63.6 Mil. € . Yani Dynamo Kyiv’in Marcao’yu alacak kadar parası var. Giderse Galatasaray İçin iyi bir gelir olur. Ve birkaç haberde Marcao’nun sözleşme uzatmaya sıcak bakmadığı söyleniyordu.
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#2
28 апр. 2021 г. - 0:02 Часов
Alıntı yap bertinese1
Söylenti gerçek mi bilmiyorum fakat Galatasaray’ın Marcao ya da Luyindama ikilisinden birini veya ikisini para İçin satacağını düşünmüştüm. Transfermarkt’ın bilgilerine göre Dynamo Kyiv’in son 7 senedeki transfer bilançosu:63.6 Mil. € . Yani Dynamo Kyiv’in Marcao’yu alacak kadar parası var. Giderse Galatasaray İçin iyi bir gelir olur. Ve birkaç haberde Marcao’nun sözleşme uzatmaya sıcak bakmadığı söyleniyordu.
Marcao Galatasaray İçin şu an önemli bir performans sergiledi. Galatasaray’a göre önemli oyuncu olduğu için ve transfer dönemi başlamadan önce öne atılan bir söylenti olduğu İçin şimdilik %25’lik bir olasılık İle başlatmak en doğrusudur.
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#3
28 апр. 2021 г. - 2:41 Часов
Alıntı yap omerrcaak
Ukrayna basınında yer alan haberlerde, Kiev’in Galatasaray’a 11 milyon Euro’luk bir teklif yapmaya hazırlandığı belirtildi. Ancak Luce görevden ayrılınca, şimdilik bu transfer girişimi de rafa kalktı.
Oyuncuyla Lucescunun geçen sezon transfer döneminde ilgilendiği söylenmişti.Alıntıladığım haber eski bir haber fakat,geçtiğimiz günlerde Dinamo Kiev,Galatasaray'a 12M Euro net 3M Euroya yakın bonus teklif etmiş.Oyuncunun Galatasarayla sözleşmesi 30.06.2022ye kadar sürüyor.Galatasaray oyuncuyu elden çıkartmak istiyor,ve teklif iyi bir teklif. Transferin gerçekleşeceğini düşünüyorum.

Marcaonun yaptığı hatalar nedeniyle aldığı küfürler ve kötü yorumlardan dolayı hem camiadan hemde klüpten nefret ediyor şuan Mustafa başkan ile de bir tartışma yaşamışlar teklif edilen maaş ile talep ettiği maaş arasında bonuslar dahil 1 milyon euro var yani marcao diyor ki ya beni sattın şimdi ya da ben 30.06.2022 de bonservisimi alır çeker giderim yönetim değişirse belki sözleşme imzalar yoksa çok zor ayrıca marcao Fatih hocayı çok seviyor hoca giderse durma ihtimali hiç kalmıyor

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#4
28 апр. 2021 г. - 9:14 Часов
Gıdebılır luyındama da satılacak yenı scout ekıbı onerılerını degerlendırırız

•     •     •

Her zaman her yerde cımbom
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#5
28 апр. 2021 г. - 9:24 Часов
Kiev'in o kadar yüksek bir teklifte bulunacağını zannetmiyorum . Son zamanlarda çok iyi bir performans sergilemiş olmasa bile Galatasaray iki stoperini de aynı anda satmamalı bence.
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#6
28 апр. 2021 г. - 10:13 Часов
Alıntı yap HadronX
Kiev'in o kadar yüksek bir teklifte bulunacağını zannetmiyorum . Son zamanlarda çok iyi bir performans sergilemiş olmasa bile Galatasaray iki stoperini de aynı anda satmamalı bence.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#7
28 апр. 2021 г. - 12:57 Часов
Galatasaray büyük bir ihtimalle mevcut stoperlerden hiçbirini gelecek planında görmüyor. Bence hem Marcao hem Luyindama iyi miktarlar karşılığı elden çıkarılacaktır. Donk ve Ozornwafor konusunda da yabancı sınırı dikkate alınır. 12m artı 3m teklifi başlangıç için iyi bir teklif olmakla beraber Dynamo Kiev bu paralara çıkar mı emin değilim. Oyuncunun en nihayetinde toplam 15-18m bandında elden çıkacağını düşünüyorum.
Marcão Dynamo Kyiv'a geliyor mu? |#8
29 апр. 2021 г. - 14:00 Часов
Yüksek ihtimali var transferin.Güncel durumda Marcao'nun sözleşme uzatmaya yanaşacağını düşünmüyorum.O yüzden bonservisini eline almadan satması gerekiyor Galatasaray'ın.Sözleşmesinin de 1 yıl sonra biteceğini düşünrsek 8-12 aralığında biter.Oyuncunun asıl fiyatı 20'leri bulur fakat malesef 1 yıllık sözleşmesi kaldı.Sözleşmeyi yapanlar 4.5 yıl değil de 3.5 yılı hangi mantıkla yaptı acaba.

•     •     •

Objektif.
  Опции поста
Вы действительно хотите удалить всю ветку?

Опции ментора
Вы действительно хотите удалить этот пост?
  Пожаловаться на эту запись
  Закладка
  Подписки на ветки
  Интересная запись
  Интересная запись
  Интересная запись
  Опции поста
Используйте поиск ветки, если хотите переместить эту ветку на другую ветку. Нажмите «создать ветку», если хотите превратить этот пост в отдельную ветку.