Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj!

10 апр. 2015 г. - 17:07 Часов
Jak w temacie, jeśli ktoś ma chęć edytowania TM w polskiej części to piszcie w tym temacie.

Jeszcze wiadomość do trójki, która się ubiega o prawa datenpflegera - Dziub, mrozeq i yrekyelen (sory jesli sie przejezyczylem) Opóźnia się to wszystko, ale ciągle czekamy aż admini zatwierdzą wasze kandydatury, tylko tyle przekazał mi MichaelSroka, który się tym zajmuje. Ale cierpliwości, wszystko powinno się niedługo wyjaśnić

•     •     •

-
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#1
15 апр. 2015 г. - 14:05 Часов
Jak w tytule. Czekamy cierpliwie. Zachęcam innych do zgłaszania chęci pomocy. Proponuję też żeby w tym temacie pisać również kto chciałby sięzajmować jakimi rozgrywkami żeby się nie dublować. Ja wstępnie zgłosiłem chęć aktualizowania rozgrywek reprezentacji młodzieżowych i tego się trzymam. :)
A tak z innej beczki. Nie da się zrobić czegoś ze spolszczeniem strony? Irytujące są te niemieckie formułki (również w edytorze), których ni w ząb nie rozumiem. :)
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#2
16 апр. 2015 г. - 1:07 Часов
Ja również cierpliwie czekam :) Ja chętnie pomogę w niższych ligach (1 lub 2 liga - w tej akurat jest co robić). Oczywiście miło by było jakby każdy "datapfleger" (także potencjalny) był też aktywny w ramach forum nt. "analizy wartości rynkowych" (merytoryczna wymiana wycen i argumentów w tym kluczowym dla TM wątku jest zawsze w cenie).

Pozdrawiam
Dziub

p.s: może w przyszłym sezonie po reformach PZPN na polskim TM dojdzie być może 3-liga...
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#3
16 апр. 2015 г. - 15:49 Часов
Czesc wam,

Sam juz sie niecierpliwie z tym...mam na weekend spotkanie sluzbowe i sproboje cos zmienic w tym systemie z tymi adminami, ktorzy musza wszystko potwierdzic...przekazalem wasze zainteresowania i bede ich tam w Hamburg na pewno troche stresowal odnosnie tej kwestii,

Pozdrawiam, Michal
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#4
23 апр. 2015 г. - 10:22 Часов
I jak tam? Wedlug moich informacji wszystko z uprawieniami powinno juz dzialac...prosilbym tez o uzupelnienie adresow w profilach, poniewaz centrala wysyla od czasu do czasu male upominki,

Pozdrawiam M.
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#5
24 апр. 2015 г. - 18:47 Часов
macie panowie dostep na forum do dzialu Aktualizacja danych i moderacja?

•     •     •

-
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#6
26 апр. 2015 г. - 20:09 Часов
Jak mam sprawdzić czy dostałem prawa? Super jakby udało się dodać na przyszły sezon Centralną Ligę Juniorów;)
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#7
26 апр. 2015 г. - 21:24 Часов
macie dostep do tego dzialu czy nie? tam prowadzimy dyskusje wsrod moderatorów

•     •     •

-

Эта статья в последний раз редактировалась manhatten 27 апр. 2015 г. на 0:53 Часов
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#8
27 апр. 2015 г. - 2:59 Часов
Ja dostałem prawa. Kto jeszcze ?
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#9
28 апр. 2015 г. - 14:51 Часов
też dostałem
Chcesz pomóc w edycji polskiego TM - pisz tutaj! |#10
28 апр. 2015 г. - 18:24 Часов
Czyli nie widzicie tematu "Dziub, mrozeq, kowalmk, yrekyelen - info dla was" w dziale aktualizacji danych i moderacji?

•     •     •

-
  Опции поста
Вы действительно хотите удалить всю ветку?

  Опции ментора
Вы действительно хотите удалить этот пост?
  Пожаловаться на эту запись
  Пожаловаться на эту запись
  Пожаловаться на эту запись
  Закладка
  Подписки на ветки
  Интересная запись
  Интересная запись
  Интересная запись
  Опции поста
Используйте поиск ветки, если хотите переместить эту ветку на другую ветку. Нажмите «создать ветку», если хотите превратить этот пост в отдельную ветку.