deadline-day banner

BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası

17 дек. 2010 г. - 2:06 Часов
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#21
11 авг. 2017 г. - 16:57 Часов
Alıntı yap turankrc
beşiktaş değeri 131 milyon euro ama 119 m yazıyor isterseniz hesaplayın admin medeli eklemiş ama değerini eklememiş bunu nasıl düzeltiriz beyler biri iletisime geçsin yetkililerledaumen-hoch

O düzeliyo ya resmiyete dökülünce Lens te de olmuştu
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#22
11 авг. 2017 г. - 17:26 Часов
Alıntı yap Rakita
Alıntı yap turankrc

beşiktaş değeri 131 milyon euro ama 119 m yazıyor isterseniz hesaplayın admin medeli eklemiş ama değerini eklememiş bunu nasıl düzeltiriz beyler biri iletisime geçsin yetkililerledaumen-hoch

O düzeliyo ya resmiyete dökülünce Lens te de olmuştu

Bende arkadaşla iddiaya girdiğimde lens transferinde böyle olmuştu.İddiayı kaybettin dedi bizde tyek tek hesapladık ! Sonra düzelttiler.Düzelir o.Daha kadroya Sosa izin alabilirse Ba ve 1m eurodan düşük bir bedelle bırakılırsa Vida gelebilir.Olmazsa Vida ve Aboubakar için devre arsı girişim olacağını düşünüyorum ! Bonservis olmadığı sürece F.Orman ın kadroda görmek istediği oyuncular Abou ve Vida.Vida şimdi olmazsa Miranda kiralanabilir !
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#23
08 сент. 2017 г. - 14:53 Часов
Azerbeycan'dan CBC Sport HD TV, artık Süper Lig maçlarından her hafta 2 tanesini canlı yayınlayacak. Herhalde en çok Beşiktaş maçları yayınlanır. Ücretsiz, şifresiz ve yasal olarak Türkiye'den CBC Sport HD TV'yi kolayca ayarlayarak maçları canlı izleyebiliriz.

CBC Sport HD TV Azerspace 1 uydusundan yayın yapıyor. 46° E yönündeki uydu Türksat'ın yönüne çok yakındır. Türksat'aolan çanağınıza ek bir LNB takarak kolayca Azerspace 1 uydusunu ekleyebilirsiniz. Görseller ve detaylı anlatım https://webmaster.bbs.tr/showthread.php?t=11869 adresinde bulunuyor. Göz atıp gerekli ayarları yapmanızı öneririm.
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#24
18 нояб. 2017 г. - 0:33 Часов
BJK avrupa standartlarında oynuyor, şuan en iyi pas yapan takım. Türkiye de takım oyununu gerçekleştirebilen ilk takım oldu. zayıf halkaların elbette sağlamlaştırılması lazım.
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#25
25 мая 2021 г. - 2:11 Часов
Beşiktaşın şampiyonlae ligine gitmesi kesinleşti tebrik ederim
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#26
19 авг. 2021 г. - 14:54 Часов
sırf bunu yazmak üzere gelmiştim ki aklıselim bir renktaş buldum.

ozan da gönderildi ki 11m azalacak cikcikler

batsman eklenmedi hala.

bu denli mi tarafsınız eyyy TM.com.tr neyi bekliyorsunuz?

güneş balçıkla sıvanmaz

kendinize güldürmeyin babanız BEŞİKTAŞ...

•     •     •

dedi_mantık-i_ulvi
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#27
19 авг. 2021 г. - 15:01 Часов
Alıntı yap anilbjk1903
sırf bunu yazmak üzere gelmiştim ki aklıselim bir renktaş buldum.

ozan da gönderildi ki 11m azalacak cikcikler

batsman eklenmedi hala.

bu denli mi tarafsınız eyyy TM.com.tr neyi bekliyorsunuz?

güneş balçıkla sıvanmaz

kendinize güldürmeyin babanız BEŞİKTAŞ...
Transferlerin güncellenmesi er ya da geç yapılır bunun hemen ya da geç yapılması ne bir şeyi değiştirir ne de bir siteyi taraflı yapar burası tek bir kişi tarafından idare edilmiyor. Beşiktaşlı bir moderatör olarak söylüyorum bunu ki herkes bilsin yok öyle bir şey.
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#28
19 авг. 2021 г. - 15:52 Часов
''Transferlerin güncellenmesi er ya da geç yapılır'' değil güzel beşiktaşlı moderatör kardeşim,

''bunun hemen ya da geç yapılması'' da değil güzel beşiktaşlı moderatör kardeşim,

asıl mesele oyuncu güncellemeleri esnasında bu işlemlerin es geçilmiş önemsenmemiş oluşu.

buradan referans alınan veriler ile menajerlik yapan, araştıran, takipleyen kulüp çalışanları var.

yani eri de geçi de önem arz ediyor.

hangi takımlı olunduğunun da bizler için önemi yok adil davranılsın güncellemeler ile toplam veriler eş zamanlı

değişşin başka da talebimiz yoktur sayın güzel beşiktaşlı moderatör kardeşim.

•     •     •

dedi_mantık-i_ulvi
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#29
08 сент. 2022 г. - 15:05 Часов
En son 2021 Ağustos ayında paylaşım yapılmış,

2022-2023 Sezonu için Beşiktaş ile ilgili her türlü sohbeti buradan paylaşıp tartışıp konuşabilir.

Bu sezon yine çok güzel bir kadro kurmamızın dışında her sene olduğu gibi yine istenilen düzeyde herkesin gönlüne hitap edecek bir stoper transferi yapamadık. Allahtan Saiss'ı geçen sezondan anlaşıp alabildik fakat sağ stopere sağlam bir stoper alamadık eğer Saiss'ıda almamış olsak Necip&Welinton ile bir sezon geçirmek zorunda kalacaktık. Aslına bakarsanız sezon öncesi hazırlık kampında sağ stoper için en büyük ve tek aday Serdar Saatçı'ydı fakat gençliğinin vermiş olduğu tecrübesizlikle yaşananlardan dolayı bir anda Beşiktaş defteri kapandı. Bu süreçte Beşiktaş ile Serdar arasında neler geçtiğini kim ne anlatırsa anlatsın ilk ağızdan dinlemedikten sonra dedikokudan öteye gidemez. Durum böyle olunca ilk ilk maçta Necip&Saiss denendi sonrasında ikinci maçta Emrecan&Saiss denendi. Alanya maçında Emrecan'ın 15'er dklık aralıklar ile çift sarıdan kırmızı kart ile atılmasından sonra Necip&Saiss ikilisinden mecburiyetten doğan sebepler yüzünden vazgeçilmedi. Son maçta Rosier'inde defansa olan desteğinin çok düşük seviyede kalması ile tehlike çanları ciddi seviyede çalmaya başladı diyebiliriz. Bugün transfer sezonunun son günü şu anda sağ stoper için konuşulan ve medyaya düşen tek isim Adana Demirsporlu Tayyip Talha. Ondada ADS başkanının tutumu hiç iyi gözükmüyor. Bence bu saatten sonra transfer yapılmayacaktır geçen sene son dakika gelen Pjanic'ten hiçbir fayda görmedik o yüzden son dakika transferlerinden de çok umutlu değilim.

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
BeşiktAşk Keyfi - Sohbet Odası |#30
13 сент. 2022 г. - 18:15 Часов
Yönetim Başakşehir maçı öncesi elinden gelen herşeyi yaptı ve 3 transfer daha gerçekleştirdi.

Sağ stopere Tayyip Talhayı,
Sağ bek sol bek sağ ön libero sol ön libero sağ ortasaha sol ortasaha kanat Tayfur Bingöl'ü,
Sol kanat hücum sağ kanat hücum forvet arkası için ise Nathan Reymond'ı

transfer etti.

3'üde yerinde transferlerdi.

Peki Valerian İsmail neler yaptı?

Sağ stoperim yok diyen İsmail yine İlk 11'e zorunlu olarak oynatmak zorunda kaldığı Necip ile çıktı sonrasında 69. dk'da golü yiyince sanki bütün suç Necip'teymiş gibi Necip'i 2 dk içerisinde oyundan alıp Tayyip Talha'yı oyuna soktu. Necip oyundan çıkarken ne yazık ki taraftarlar Necip'i ıslıklayıp yuhaladı. Necip çıktıktan sonra çok sinirlendi ve elindeki su şişesini yedek kulübesine doğru attı inşallah Valerian İsmail Serdar Saatçı'ye yaptığı gibi Necip'ide kadro dışı bırakmaz.

Şimdi bir taraftar olarak sormak istiyorum. Neden Tayyip Talha'yı ilk 11'de başlatmadın?? ve Neden Emrecan'ı Alanya maçından beri oynatmıyorsun ? Alanya maçında kaybedilen 2 puanın suçlusu Emrecan mı ? Sıkıyorsa türk gençlere yaptığın bu olayı Romain Saiss'a da yapsana hadii 1 maç oynatma bakalım ne olacak madem bu kadar disiplinlisin o zaman adaletli ol adil ol. Alanya maçında kendi kalesine gol atan ve son Başakşehir maçında Necip'in kaybettiği topu kimin bölgesindeki oyuncu gole çeviriyor tabii ki Saiss ama ona gelince disiplin kural işlemiyor.

Eline Reymond gibi bir oyuncu geçiyor ve forvet arkasında oynattığın Dele Alli sakat.

Valerian İsmail ne yapıyor. Gidip Gedson-Salih-Berkay 3'lüsü ile çıkıyor. Sonrasında Gedson'un ayağına gelen net pozisyonlar gol olmuyor. İyi de Gedson bir forvet arkası oyuncusu değil ki ? Gedson 6-8 oyuncusu en iyi yapacağı şey asist yapmak şut pası vermek yada en kötü ihtimalle kaleye çekilen dönen şutları tekrardan hücuma geçirmek. Kendi seyircin önünde 2 önlibero ile oynamak bana korkaklık gibi geldi. Evet deli gibi hücum ettik ama tüm pozisyonlar bencil N'Koudou'da kaldı oda asist yapmak yerine son vuruş denemeleri yaptı. Sonrasında oyuna giren Cenk Tosun'da maç eksikliğinden dolayı yakaladığı pozisyonları değerlendiremedi. Bana göre bu maça Cenk&Weghorts&Muleka forvet 3'lüsü ile çıkmamız gerekiyordu. Çünkü gerek Weghorst gerek Muleka gerekse Cenk daima defanslarına yardım için dönen bir hücum hattına sahibiz. Ortasaha'da ise yine beceriksiz N'Koudou ile başlayıp N'Koudou&Gedson&Salih 3'lüsü ile oynayabilirdik. Yada daha iyisini yapıp Gedson&Reymond&Salih ile çıkar Başakşehir'e 5 maçta yemediği tüm golleri atabilirdik. Ne yazık ki biz beceriksiz ve bencil N'Koudou üzerine oyun kurup kalemize gelen 1 şut ile maçı kaybetmeyi tercih ettirildik.

Ayrıca ısrarla beceriksiz top cambazı N'Koudou 97 dk oyunda kalıyor. Weghorst&Muleka iş birliği olan bir takımda Muleka oyundan çıkartılıyor sonrasında kaçan fırsatlara üzülünüyor. Keşke akıl edip Muleka'yı çıkartmak yerine top ezen, ayağında top tutup hucüm ataklarını yavaşlatan N'Koudou'yu oyundan almayı deneyebilirdin.

Tabii bir başka önemli konu daha var oda bedavaya sözleşme uzatmayan Ersin Destanoğlu'na yapılan mobbing. Yani çok mu zor Ersin'e 1-2 milyon € vermek. Ülkemizde 13 yıldır aralıksız 4-5 milyon € maaş ile Galatasaray'ın kalesini koruyan Uruguaylı file bekçisine 36 yaşında kendisi lütfedip indirime gitmiş ve 2,5 milyon €'ya bu sene oynayacak. Ama biz 21 yaşındaki gencecik gelecek vâadeden kalecimize 1 milyon €'yu bile çok görüyoruz. Yok neymiş efendim Beşiktaş sayesinde buralara gelmiş.. Sanki Muslera başkaları sayesinde bir yerlere geldi. Trabzonspor bu sezon Uğurcan Çakır ile 2027 yılına kadar sözleşme uzattı. Ve maaşınıda 25 milyon TL yaptı. Son Adana Demir spor maçında kötü goller yesede sonuna kadar hak ediyor hatta az bile. Aynı şekilde Galatasaray'da geçen sezon Giresunspor'da harika bir sezon geçiren Okan Kocuk'ta Muslera'nın 10'da 1'ini kazanıyor. Neden kendi vatandaşımıza değersiz davranıyoruz azı hâk görüyoruz anlamıyorum gerçekten.

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
  Опции поста
Вы действительно хотите удалить всю ветку?

Опции ментора
Вы действительно хотите удалить этот пост?
  Пожаловаться на эту запись
  Закладка
  Подписки на ветки
  Интересная запись
  Интересная запись
  Интересная запись
  Опции поста
Используйте поиск ветки, если хотите переместить эту ветку на другую ветку. Нажмите «создать ветку», если хотите превратить этот пост в отдельную ветку.